Є бажання змінити своє місто? Розкажи про це!

Є бажання змінити своє місто? Розкажи про це!

Платформа SPILNO запускає інноваційний онлайн сервіс для всіх хто бажає жити в більш зручному, гарному, екологічному місті.

Сервіс збору, реєстрації, актуалізації та реалізації ідей які мають змінити оточуюче нас міське середовище, зробити його щонайменше на більш комфортним.

Зробити продукти та сервіси якими ми користуємось більш зручними та якісними. Сервіс, за допомогою якого можна буде навіть просто перевірити свою ідею на життєздатність.

Необхідно облаштувати парк, прибудинкову територію, двір?

Встановити, відремонтувати двері в під'їзді?

Полагодити, закупити, перебудувати, впорядкувати все що завгодно?

Просто опублікуйте свою ідею і починайте збирати однодумців!

Вам більше немає сенсу сидіти задля вирішення даного питання під кабінетами або бігати за чиновниками по поверхах, досить не виходячи з дому опублікувати її онлайн на Платформі громадської участі SPILNO: spilno.org

Якщо ваша ідея буде затребувана.

Якщо вона отримає підтримку громадськості, збере необхідну кількість голосів. Вам більше не треба буде інших доказів її важливості та необхідності її якнайшвидшої реалізації.

Ми здатні змінити навколишній світ, ось тільки треба про наш такому бажанні як мінімум заявити!

Є бажання змінити своє місто? Розкажи про це!

#SPILNO

Країна в смартфоні - стан речей, міфи та виклики

Чи можна вважати відсутність культури участі в Україні причиною, через яку варто відмовитись від ідеї цифровізації державних послуг і програми залучення громадськості до прийняття рішень?

Демократія майбутнього

Сучасні цифрові платформи здатні обробити мільйони запитів, зауважень і пропозицій. Єдина особа яка напевно може бути тут необхідною – це координатор або модератор процесу. І саме координацією та модерацією процесів громадської участі мали би займатися органи державної влади.