Коли в Україні з'явиться повне інтернет покриття

Коли в Україні з'явиться повне інтернет покриття

Поки що триває перерозподіл частот для звільнення діапазону. 

Через півтора-два роки в Україні з'явиться суцільне покриття широкосмуговим інтернетом. Про це повідомив віце-прем'єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров. Він повідомив, що зараз фахівці проводять перерозподіл частот між операторами мобільного зв'язку для звільнення діапазону під широкополосний інтернет.

«Зараз відбуваються експерименти на частотах, тому що у деяких операторів є питання з приводу тих частот, які вони в рамках розподілу отримують. Але ми задекларували, що на інвестиційному форумі в Маріуполі ми покажемо результат, коли пройде перерозподіл і коли покращиться інтернет. Я думаю, що протягом півтора-двох років точно ми це все реалізуємо. Я не бачу просто іншого виходу. Неможливо, щоб це застопорилося», — зазначив Федоров.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі