Цього року Київ відвідає 5 мільйонів туристів

Цього року Київ відвідає 5 мільйонів туристів

Завдяки туристичним компаніям, Київ став більш привабливим для туристів.

Станом на початок вересня 2019 року доходи які отримало місто завдяки туризму становлять 50 мільйонів гривень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час презентації  «Підсумки та нові перспективи розвитку туристичної сфери Києва» із нагоди Всесвітнього дня туризму.

Також Хонда повідомила, що минулого року, завдяки туризму, в міський бюджет надійшло 25 мільйонів гривень. 

«Ці кошти мають піти на туристичну галузь: підвищення комфорту для туриста, встановлення туристичних орієнтирів, інформаційних покажчиків», – зазначила заступниця голови КМДА.

Також під час презентації Марина Хонда зазначила, що згідно прогнозам, цього року в Київ прибуде рекордні 5 мільйонів іноземних та регіональних туристів.

За її словами, світ дізнається про унікальність Києва та всієї України завдяки туристичним компаніям. Але не дивлячись на це в державному апараті існують застарілі нормативні акти, що застопорюють розвиток туризму і підлягають під доопрацювання.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі