У КМДА прийшли з перевірками

У КМДА прийшли з перевірками

25 вересня у Київській міській державній адміністрації розпочалися перевірки. Про це 1 жовтня повідомив міський голова Віталій Кличко.

В першу чергу перевірка розпочалася через постанову Кабміну «Про затвердження Порядку проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади» і перевірять кожен підрозділ КМДА, а також дві райадміністрацій столиці.

«Вона [перевірка] стосується лише виконавської дисципліни, тобто організації роботи з виконання міською адміністрацією завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради, актами Кабінету Міністрів України та дорученнями Прем’єр-міністра України», — повідомив міський голова.

Віталій Кличко також додав, що перевірка не стосуватиметься самоврядних повноважень Київської міської ради.

«Повну ж перевірку діяльності, зокрема і ту, що стосується самоврядних повноважень Київської міськради, може здійснювати тільки Державна аудиторська служба України. До якої, до речі, я раніше звернувся з проханням перевірити діяльність столичної влади», — зазначив мер Києва.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі