Комітет Верховної Ради розглянув законопроекти « Про столицю»

Комітет Верховної Ради розглянув законопроекти « Про столицю»

1 жовтня, комітет Верховної Ради з питань організації державної влади та місцевого самоврядування розглянув чотири законопроекти «Про столицю». До засідання залучили 27 нардепів і представників громади. На засіданні розглянули основний законопроект “Про столицю” та три альтернативні проекти: № 2143, 2143-3, 2143-2, 2143-1.

Результатом засідання в порядок денний Верховної ради додадуть розглядання законопроекту №2143-3. Подали цей проект нардепи від фракції “Слуга народу”.

В законопроекті, зокрема, йдеться про те, що мер міста буде очолювати Київський магістрат, а місто все ще буде окремим адміністративним центром.

Діючий мер Києва В. Кличко назвав ці проекти суперечливими, а авторів цих проектів, за його думкою, хочуть якнайшвидше провести вибори до КМДА.

З повним текстом законопроекту можна ознайомитися за цим посиланням.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі