Кличко звільняє двох найбльш токсичних заступниківКличко звільняє двох найбльш токсичних заступниківКличко звільняє двох найбльш токсичних заступників

Кличко звільняє двох найбльш токсичних заступників

Як повідомляє УП сьогодні міський голова Києва Віталій Кличко запропонував піти з посад за власним бажання двом своїм найбільш токсичним заступникам: Олександру Спасибко та Дмитру Давтяну:

"Я попросив написати заяви (про звільнення - ред.) і одного, і іншого. Зараз обов'язки перерозподілено між іншими заступниками. Частина відповідальності лежить відтепер на Максимі Бахматові. Зараз ми подаємо документи до Кабміну".

За словами Кличка, до Спасибко є багато питань гостроту яких подолати не вдалося.

Давтян працював над проектами транспортної інфраструктури. І до нього є дуже багато питань через вкрай низькі темпи будівництва метро на Виноградар, будівництва розв’язки на вулиці Богатирській, і зведення Шулявського шляхопроводу. А також через питання до роботи сфери паркування та впровадження електронного квитка в громадському транспорті.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі