Кличко: Законопроект "Про столицю" повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії

Кличко: Законопроект "Про столицю" повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії

Законопроект №2143 "Про внесення змін до закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" потребує оцінки європейських фахівців.

Як повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ході прес-конференції на форумі Invest in Kyiv Forum 2019.

"Зареєстрований законопроект" Про столицю "повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії, висновки інших міжнародних експертів. Повинно відбутися громадське обговорення. Я переконаний, в такому вигляді цей законопроект приймати не можна! Він руйнує принципи децентралізації та самоврядування, позбавляє киян права обирати владу в своєму місті, а також створить хаос в управлінні столицею. Подібного немає в жодній європейській країні, ні в одному європейському місті. Коли люди не будуть впливати на процеси, що відбуваються в місті, а влада - не відповідатиме перед містянами, оскільки її призначили ", - сказав Кличко.

Мер української столиці також звернувся до депутатів Київської міської ради та заявив, що до початку опалювального сезону в Києві вони повинні проголосувати за соціальні питання.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі