Кличко пообіцяв розпустити Київраду, якщо депутати не зберуться на сесію

Кличко пообіцяв розпустити Київраду, якщо депутати не зберуться на сесію

Під час брифінгу міський голова повідомив, що йому вдалося домовитись з лідерами 5 фракцій у Київраді провести чергове засідання Київської міської ради 19 вересня.

У разі низької явки депутатів на сесію, Віталій Кличко звертатиметься до Верховної Ради щодо дострокового припинення повноважень Київради.

"Якщо їх персональні амбіції будуть мати верх, якщо їм начхати на інтереси киян, вони не хочуть більше працювати, не залишається нічого іншого, як звертатись до Верховної Ради щодо припинення повноважень Київради 8-го скликання. Я іншого шляху, на жаль, не бачу, якщо Київрада не працюватиме", — заявив Віталій Кличко.

Кличко також повідомив, що 18 вересня голови фракцій повинні зустрітись зі своїми колегами та з'ясувати кількість депутатів, які прийдуть на сесію.

"Попри те, що сьогодні робиться, аби дестабілізувати ситуацію в столиці, я сподіваюсь, що депутати таки зберуться на сесію", — сказав очільник Києва.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі