Кличко очолив рейтинг і антирейтинг претендентів на посаду міського головиКличко очолив рейтинг і антирейтинг претендентів на посаду міського головиКличко очолив рейтинг і антирейтинг претендентів на посаду міського голови

Кличко очолив рейтинг і антирейтинг претендентів на посаду міського голови

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією «Content Dynamics», якби вибори міського голови Києва відбулися найближчої неділі 33,1% киян проголосували б за чинного мера Віталія Кличка. Слідом йде Андрій Пальчевський - 14,8%, замикає «трійку» Олександр Ткаченко 10,9% (відсоток серед тих, хто визначився з кандидатом).

При цьому слід зауважити, що Віталій Кличко лідирує також і в антирейтингу. Так, 28,5% опитаних не проголосували б за нього ні за яких обставин. На другому місці по антирейтингом - Олександр Омельченко. За нього не стали б голосувати 12,8% опитаних, слідом йде Олександр Попов - 11,4% респондентів. Найменший антирейтинг має Андрій Пальчевський - тільки 2,3% опитаних киян не стали б за нього голосувати на виборах мера.

Також 32% респондентів вважають, що справи в місті йдуть в правильному напрямку, 30% - у неправильному, 38% - не визначились з цього питання. Відносно оцінки ситуації в країні - в цілому 39% киян вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 25% - дотримуються протилежної точки зору, 36% - не визначились.
 
Переважна більшість опитаних вважають, що Президент не повинен призначати на посаду голови Київської міської державної адміністрації іншу особу, ніж те, яке було обрано на виборах міського голови - таких 69%. 21% респондентів дотримуються протилежної думки, ще 10% - не визначилися з відповіддю.
 
41% респондентів вважають, що вибори міського голови. Києва повинні відбутися в цьому році, 8% - за дострокові вибори які можуть відбутися навесні, зате 39% - за проведення їх у відповідності черговому розкладу в жовтні 2020 року, ще 12% респондентів не визначилися з цього питання.
 
Дослідження проводилося в період з 23 по 24 вересня 2019 серед жителів Києва. Вибірка репрезентативна для осіб старше 18 років, які постійно проживають в м.Києві. Обсяг вибірки 1200 осіб. Статистична похибка не перевищує 2,4% в 95% довірчому інтервалі.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі