Кличко фінансує фейковий "Автомайдан"?

Кличко фінансує фейковий "Автомайдан"?

За повідомленням Телеграм-каналу "Легітимний", Віталія Кличка запідозрили у фінансуванні Автомайдану, від якого відхрестилися у справжній ВГО «Автомайдан».

За інформацією каналу, Кличко вирішив профінансувати кілька акцій одіозної групи "Зозуля-Коба-Бондаренко", яка створила нову організацію "Автомайдан-Київ".

"Автомайдан-Київ" за участь у проплачених оточенням екс-президента Порошенка акціях внесений в чорний список справжнього ВГО "Автомайдан".

Але, це Кличко не зупиняє, і вже сьогодні "невизнані" автомайданівці за гроші Кличка планують акцію проти планів президента Володимира Зеленського з врегулювання конфлікту на Донбасі в контексті "формули Штанмайєра".

При цьому, сама "формула Штанмайєра" Кличку байдужа, то справжня мета цієї акції заявити про нового-старого гравця на ринку вуличних активістів.

У подальшому Кличко планує з їх допомогою розгойдувати ситуацію в Києві і торпедувати своїх опонентів від "Слуги народу".

Справжній "Автомайдан" на своїй сторінці так прокоментував цю ситуацію:

"Увага!

З'явилася інформація, що на завтра, 6 жовтня, в Києві планується "акція протесту" Автомайдану щодо підписання Україною так званої "формули Штайнмаєра".

Офіційно заявляємо, що ВГО "Автомайдан" не має жодного відношення до цієї події. Ми, як і всі, активно стежимо за ситуацією та чекаємо оприлюднення повного тексту підписаної в Мінську угоди та нового законопроекту щодо особливого статусу ОРДЛО. І ми проти того, щоб зараз спекулювати на цьому важливому для країни питанні, заробляючи якісь політичні чи інші дивіденди, що вчергове намагаються робити різні любителі хайпу.

Keep calm and дякуємо за увагу".

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі