Київський Палатінат

Київський Палатінат

Київ, давнє величне місто. Місто обнесене дерев'яною огорожею. Колишня столиця Русі, розташована у славної річки Борисфена, та знаходиться від Вільни на відстані сто двадцять польських миль.

Про давню велич та дійсно царствений вигляд міста свідчать самі руїни і пам'ятники, розташовані на просторі шести миль.

Досі на сусідніх пагорбах можна роздивитися сліди церков, монастирів та спорожнілих будинків.

Крім того є тут підземні печери, прокопані під землею на дуже велику відстань, - як дехто каже майже на 80 миль. У печерах можна знайти багато старовинних гробниць та тіла поважних руських мужів, яку хоч і давно поховані але тільки зотлілі, а не розпалися, Особливо - здаються цілими, як ніби тільки що покладені, тіла якихось двох князів в язичницькому одязі, в тому якому вони ходили за життя.

Просто неба лежать в печерах тіла непоховані, які показуються чужинцям і прибульцям монахами РУСЬКОГО ОБРЯДУ.

Біля міста над Дніпром споруджено досить укріплений замок з дубів, каменів і землі.

Київська область дуже велика, простягається майже на 50 або навіть більше польських миль. Колись мала вона князя із своїм правом, але тепер перетворена в форму Палатіната.

На полудень від Kиев на березі Дніпра стоїть дерев'яне місто Черкаси, жителі якого називаються черкасами і живуть в розлогій області по берегах Дніпра.

Вони РУСЬКІЕ (Rutheni), але не ті, які живуть в горах при Пoнте Евксинскому. Вони - люди бадьорі і войовничі, часто воюють із своїми сусідами перекопськими татарами, які вторгаються в їх області та захоплюють у видобуток худобу.

Сім'ю милями вище Черкас вгору по Борисфену зустрічається Канів, фортеця, знаменита войовничими мужами, що знаходяться в ній і навколо неї.

Нижче Черкас і Канева нитка християнських жител; лежать тільки порожні безлюдні поля, де живуть тільки звірі, і так на 40 миль до Очакова ...

Київський Палатінат носить зелений військовий прапор, з зображенням з одного боку подвійної корони великого князівства на червоному полі, а з іншого - ведмедя на білому полі. Має поки один підлеглий округ Мозирський, втім доволі різноманітний.

Вишгород - замок над Борисфеном в трьох милях від Києва - входить до Мстиславського Палатінату.

(Sarmatiae Еurореаo descriptio, quae regnum Poloniae, Lituaniam, Saimogitiam, Russiam, Мoschoviae Tartariaeque partem complectitur. Alexandri Guagnini Veronensis, Equitis aurati peditum que praefecti, Spirae. Apud Bernardum Albinum MDLXXXI).

Країна в смартфоні - стан речей, міфи та виклики

Чи можна вважати відсутність культури участі в Україні причиною, через яку варто відмовитись від ідеї цифровізації державних послуг і програми залучення громадськості до прийняття рішень?

Демократія майбутнього

Сучасні цифрові платформи здатні обробити мільйони запитів, зауважень і пропозицій. Єдина особа яка напевно може бути тут необхідною – це координатор або модератор процесу. І саме координацією та модерацією процесів громадської участі мали би займатися органи державної влади.