Володимира Солончака  заступника Кличко жорстоко побили у Києві

Володимира Солончака заступника Кличко жорстоко побили у Києві

У Києві в під'їзді власного будинку був побитий заступник голови КМДА Володимир Слончак.

Як стало відомо, на нього напали близько 23:30 17 вересня.

Як розповів медикам сам потерпілий, на нього напали і побили о 23:30 в під'їзді будинку №16-в по вул. Митрополита Липківського.

Повідомляється також, що медики діагностували Володимиру Слончак закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забої голови.

Зараз Слончак знаходиться в реанімації однієї з лікарень Києва.

 

Нагадаємо, Володимир Слончак з 12 грудня 2018 року обіймає посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень. Він також є головою наглядової ради приватного акціонерного товариства "Холдингова компанія" Київміськбуд ".

Відзначимо, що 24 квітня 2017 року Василькові під Києвом сталася перестрілка за участю голови наглядової ради ПАТ ХК "Київміськбуд" Володимира Слончак.

За версією Слончакв, на нього було скоєно збройний напад, в результаті якого він отримав ножове поранення.

Пізніше в поліції озвучили іншу версію - глава компанії вплутався в конфлікт з іншим учасником дорожнього руху, в якому більше постраждав не Слончак, а його опонент.

Більш того, саме Слончак був озброєний мисливською рушницею, а дія розгорталася не на території поліцейської дільниці, як заявляв чиновник, а біля пожежної частини. Самі "нападники" стверджували, що нібито Слончак був ініціатором "розборок".

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі