Презентація проекту "Київський Міський Блог"

Презентація проекту "Київський Міський Блог"

24 червня у парку імені Тараса Шевченка в рамках святкування Дня Молоді ГО "Укрмедіа" презентує проект громадської журналістики "Київський Міський Блог".

Проект "Київський Міський Блог" був розроблений у тісній співпраці з Київською Міською Державною Адміністрацією і представляє з комунікаційний онлайн майданчик.

Доступність проекту до широкого загалу, та майже цілковита відсутність редакційної політики, дозволить долучити до співпраці всіх тих, хто займається висвітленням тематики збереження культурних та історичних цінностей міста Києва, а також дозволить підняти всі питання які так турбують сьогодні киян.

Долучайтесь! Перші 10 авторів які зареєструються на проекті у нашій локації отримають футболки з логотипом проекту!

Країна в смартфоні - стан речей, міфи та виклики

Чи можна вважати відсутність культури участі в Україні причиною, через яку варто відмовитись від ідеї цифровізації державних послуг і програми залучення громадськості до прийняття рішень?

Демократія майбутнього

Сучасні цифрові платформи здатні обробити мільйони запитів, зауважень і пропозицій. Єдина особа яка напевно може бути тут необхідною – це координатор або модератор процесу. І саме координацією та модерацією процесів громадської участі мали би займатися органи державної влади.